کارت های پی وی سی در دنیای امروز یکی از رایج ترین ابزار شناخته شدن برای کسب و کارها هستند. نسبت به کارت های کاغذی و مقوایی اداری مقاومت و دوام بیشتری دارند و می توانند شسته، خیس یا در برابر گرما باشند. رنگ جوهرهای چاپ آسیبی به کارت های پی وی سی نمی رساند و همه رنگ های با شفافیت و کیفیت بالایی ظاهر می شوند.

کارت های پی وی سی قابل چاپ عمومی و اختصاصی (دیجیتال و افست) هستند. در روش افست؛ عملیات چاپ بر روی کارت در چاپخانه به صورت افست و دستی انجام می شود. قیمت تمام شده این نوع چاپ پایین تر از چاپ دیجیتال است ولی امکان خصوصی سازی کارت (شماره/نام/تصویر پرسنلی) وجود ندارد و تنها می توان یک طرح ثابت را بر روی کارت چاپ نمود. 

کارت مغناطیسی یا همان  کارت مگنت جنسی از پی وی سی دارند و مشابه کارت های بانکی دارای نوار های مغناطیسی هستند که اطلاعات در آن ذخیره می گردد. کارت های پی وی سی مغناطیسی از نوع تماسی هستند و باید برای به دست آوردن اطلاعات کارت ها به وسیله کارت خوان مخصوص کارت های مغناطیسی (ریدر کارت هوشمند)؛ اطلاعات نوار مغناطیسی کارت ها تخلیه شود. نوار مگنت آن ها در دو مدل Hi-Co و Lo-Co قابل ارائه است که طبیعتاً کارت مغناطیسی Hi-Co از کیفیت و حافظه بالاتری برخوردار است. 

  • جنس کارت :  پی وی سی
  • اندازه و ضخامت استاندارد :  ISO7810 – 85,60 × 53,98 mm با ضخامت 760 میکرون (دورگرد)
  •  دارای نوار مغناطیس در پشت کارت برای ذخیره سازی اطلاعات در دو نوع Lo-Co و Hi-Co.
  • فن آوری چاپ : UV – تمام رنگی (چهار رنگ)

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ با کارشناسان چاپ ما تماس بگیرید!

چاپ کارت مغناطیسی MAGNET  6 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

نماد اعتماد الکترونیکی

    ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

    logo-samandehi