دستگاه چاپ کارت PVC

 

 

دستگاه چاپ کارت PVCرومیزی با قابلیت چاپ و شخصی سازی فوری کارت PVC و کارت هوشمند، کارت پی وی سی دلخواه شما را چاپ می‌کند. این روزها انواع چاپگر کارت به کالایی پرطرفدار در بازار تبدیل شده اند و به ویژه برای آن دسته از کارفرمایان که چند بار در سال و به طور مداوم نیاز به چاپ انواع کارت هوشمند دارند، گزینه‌ای لازم تلقی می‌شوند. کار با این نوع دستگاه های چاپ کارت پی وی سی درست مانند پرینترهای رومیزی است و کاربر نیازی به داشتن دانش فنی خاص برای چاپ کارت PVC نخواهد داشت. به سادگی با استفاده از یک کارت پی وی سی خام، می‌ توان از این دستگاه ها استفاده کرد.

چاپگر کارت

خرید چاپگر کارت PVC

خرید یک دستگاه چاپگر کارت پی وی سی در ابتدا ممکن است پرهزینه به نظر برسد اما صرف این هزینه به معنای یک سرمایه گذاری ارزشمند برای سازمان ها و شرکت ها است. در مقایسه با هزینه چاپ کارت توسط شرکت های چاپ، خواهید دید که در بلند مدت خرید دستگاه چاپ کارت پی وی سی ارزان تر از سفارش چاپ کارت PVC است.با داشتن چاپگر کارت ویزیت نیازی به همکاری با شرکت های چاپ نخواهید داشت و روند چاپ بدون نگرانی، تاخیر، ایرادات چاپی و دیگر مشکلات و ناهماهنگی ها به آسانی انجام خواهد شد. یک چاپگر شخصی به کاربر اجازه می دهد کارت PVC مدنظرش را مطابق با نیاز و اولویت های شرکت یا سازمان چاپ کند. انواع کارت پی وی سی مثل کارت مغناطیسی با این روش به سادگی چاپ می‌شوند.

انواع پرینتر کارت PVC

صرف زمان بسیار کمتر از حالت معمول، شاید مهمترین مزیت استفاده از پرینتر کارت PVC باشد. دیگر نیازی به صرف وقت برای سفارش به دیگر شرکت‌ها و آماده شدن کارت‌ها نخواهد بود، کارت ها هر زمان که نیاز باشند چاپ می شوند.

پرینترهای کارت در گستره متنوع قابلیت ها و از تولیدکنندگان مختلف در بازار به فروش می‌رسند:

فارگو  FARGO اوولیس  evolisزبرا  ZEBRAاسمارت SMARTماجی کارت MAGiCARD
هایتی  hitiدیتاکارت  Datacardنیسکا  nisca

 

خرید چاپگر مناسب از میان این طیف وسیع از این دستگاه ها با وجود تنوع ویژگی ها و قابلیت ها نیازمند شناسایی دقیق نیازهای کاربر است. برای انتخاب دستگاه کاملا مناسب نیازتان، در نظر داشتن چند مورد می‌تواند مفید باشد:

کارت هوشمند شما چه استفاده ای خواهد داشت؟ مثلا در کنترل تردد به کار خواهد رفت و یا شناسایی افراد؟

با توجه به مورد استفاده کارت، چاپ دو رو مناسب تر است و یا چاپ یکرو کاربری بهتر خواهد داشت؟ میزان اهمیت کیفیت چاپ طرح روی کارت چقدر است؟

انتظار می رود که کارت چاپ شده چه میزان عمر کند؟ آیا کاربری آن طولانی مدت است و یا استفاده ای کوتاه خواهد داشت؟

تیراژ کارت PVC مورد نیاز در هر سال چند عدد است؟

پاسخ شما به چند سوال بالا می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب دستگاه چاپ کارت هوشمند مناسب در ابتدای راه باشد. 

 

چاپگر کارت PVC  28 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • چاپگر کارت یکرو

  چاپگرهای یکرو برای چاپ حجم محدودی از اطلاعات مانند نام شرکت، نام دارنده کارت، بارکد و شماره های شناسایی روی کارت های PVC انتخاب خوبی هستند. کارت هایی که داده های مورد نیاز برای چاپ روی آنها، تنها در یک طرف کارت به خوبی و با طراحی قابل قبول جاگذاری می شوند و دیگر نیازی به استفاده از روی دیگر کارت PVC نخواهد بود. چاپگر کارت یکرو از مدل های مقدماتی و مقرون به صرفه تا مدل های پیشرفته با امنیت بالا در بازار موجودند. چاپگر کارت PVC یکرو برای تولید کارت های دانشجویی، هدیه، شناسایی، عضویت و ... مناسب است و انتخاب خوبی برای کارت هایی است که اطلاعات کمی روی آنها درج می شود. بسته به نوع کارت PVC مورد استفاده در هر شرکت یا سازمان، کارت یکرو می تواند گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای صدور کارت های مورد نیاز باشد و البته استفاده از یک چاپگر شخصی هزینه های چاپ کارت را تا حد زیادی کاهش می دهد. داتکو با عرضه چاپگر های کارت یکرو از بهترین برندهای دنیا به شما یان امکان را می دهد که کارت PVC مورد نیازتان را در کمترین زمان و بهترین کیفیت چاپ کنید. 

 • چاپگر کارت دورو
 • مواد مصرفی کارت پرینترها

  ریبون فارگو

  بررسی ، مقایسه و خرید آنلاین انواع ریبون ها ، لمینیت و کلیه مواد مصرفی کارت پرینترها

 • چاپگر غیرمستقیم HD

  چاپگر غیرمستقیم HD

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 28 آیتم
نمایش 1 - 12 از 28 آیتم