کارت پرینتر Magicard Pronto ID Card Bundle Single-Sided مشاهده عکس بزرگتر

Magicard Pronto Bundle

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

- چاپ مستقیم کارت

- قابلیت چاپ یکرو

- دارای یک سال گارانتی شرکت داتکو

توضیحات

ویژگی ها 

رابط کاربری متفاوت

روند تنظیم و نصب کارت پرینتر Magicard Pronto با هدف سهولت هرچه بیشتر طراحی شده است. نمایشگر LED این پرینتر pvc به کاربر اجازه می دهد که از تک تک مراحل چاپ مطلع شود و سرعت چاپ از همین طریق افزایش یابد. درایور این کارت پرینتر در چندین زبان قابل دسترسی است و سیستم عامل Microsoft Windows را پشتیبانی می کند. این درایور کاربر را قادر می سازد که کنترل دقیقی روی وضوح و رنگ بندی داشته باشد. 

کوچک و قابل حمل

Magicard Pronto با طراحی فشرده و وزن کم مناسب کار در سفر است و در محل کار نیز کمترین فضا را اشغال می کند. 

اتصال شبکه داخلی

با استفاده از امکان اتصال به شبکه داخلی (اترنت) می توانید کار چاپ کارت پی وی سی را امن و یکپارچه از طریق شبکه محلی خودتان انجام دهید. درگاه USB این کارت پرینتر نیز امکان دیگری برای کاربرد هرچه آسان تر شما ایجاد کرده است. 

امنیت بیشتر و در عین حال مقرون به صرفه

کارت پرینتر Magicard Pronto با ویژگی منحصربه فرد HoloKote می تواند روند علامت گذاری روی کارت pvc را بدون هرگونه هزینه اضافی انجام دهد. علامت های مورد نظر شما طی روند عادی چاپ روی کارت pvc چاپ می شوند و بنابراین نیازی به خرید لمینیتورهای گران قیمت نخواهید داشت. علامت های HoloKote فقط در زاویه دید خاصی از کارت مشخص می شوند و به راحتی از طریق درایور دستگاه قابل چاپ و یا حذف هستند. 

قابلیت چاپ تک کارت

این پرینتر pvc به شما اجازه می دهد کارت مورد نظرتان را در لحظه و تنها در یک نسخه چاپ کنید. این امکان کیفیت چاپ لبه به لبه و واضح کارت pvc را بالاتر می برد. Magicard Pronto از معدود پرینترهای pvc است که قابلیت چاپ یک نسخه کارت را دارا است و با همین ویژگی می تواند هزینه های شما را به حداقل برساند. 

امکانات اختیاری

 • ماژول کدگذاری نوار مغناطیسی 

نقد و بررسی مشتریان


اشرفی 1397-08-03
سلام
 • خیلی فراتر از انتظاراتم بود و سایز کوچکش باعث شده که بتونم همه جا با خودم حملش کنم مرسی

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.
   مسیر: > > > Magicard Pronto Bundle