ریبون و مواد مصرفی کارت پرینتر فارگو مشاهده عکس بزرگتر

ریبون Fargo 45014 YMCKO Half Panel

جدید

6,150,000 ریال

Give a Name

45014 – YMCKO Half Panel

Part#: 45014

350 Images 

Half-panel YMCKO Fargo printer ribbon cartridge prints up to ½ the length of your plastic card in full color and prints the full card with black and adds a clear overlay 

compatible with Fargo DTC1000 and DTC1250e printers

توضیحات

ریبون رنگی فارگو YMCKO Half Panel :

چاپ رنگی انواع کارت پی وی سی:

ریبون فارگو YMCKO Half Panel جهت چاپ ترکیبی تصاویر تمام رنگ به همراه متن و یا بارکد تک رنگ بر روی انواع کارتهای پی وی سی (PVC) مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع ریبون مخصوص کارت پرینترهای مجهز به تکنولوژی چاپ مستقیم (DTC: Direct To Card) می‌باشد.

YMCKO Half Panel به چه معناست؟

ریبون فارگو 45014 یا همان YMCKO Half Panel ریبونی متشکل از نیم پنلهای (Y) زرد، (M) قرمز و یا ارغوانی، (C) فیروزه‌ای و یا آبی برای چاپ یک طیف کامل از رنگها با ترکیب رنگ به کمک درجات مختلف حرارت می‌باشد. پنل کامل (K) یا همان پنل رزین مشکی عمدتاً برای چاپ متن و یا بارکد مورد استفاده قرار میگیرد. پنل کامل (O) یک پوشش نازک و شفاف است که در انتهای عملیات چاپ بر روی تمام سطح کارت کشیده میشود.

طول عمر مفید ریبون:

ریبون رنگی YMCKO Half Panel در صورتی که تحت شرایط مناسب نگهداری شوند عمر مفیدی تا یک سال خواهند داشت. ریبونهایی که بیش از یک سال و در شرایط نامطلوب نگهداری شوند غالباً چاپ مناسب و مطلوبی نداشته و هزینه‌های بالایی جهت تعمیر و نگهداری و یا چاپ مجدد کارت را بر شما تحمیل خواهند کرد.

عملکرد و بازدهی ریبون رنگی YMCKO Half Panel :

با ریبونهای نیم پنل 45014 فارگو شما قادرید تا طرحی تمام رنگی را بر روی نیمی از طول کارتهای پی وی سی با ابعاد استاندارد CR80 چاپ نمایید. این در حالی است که با پنل کامل مشکی این ریبون قادرید تا در برخی نواحی و یا تمامی سطح کارت چاپ کنید. در صورتی که طرح شما دارای بخش رنگی در قسمتی از کارت باشد، ریبون رنگی YMCKO Half Panel عملکرد و بازدهی دو چندانی نسبت به ریبون رنگی فارگو YMCKO خواهد داشت.

ویژگی‌های ریبون رنگی فارگو YMCKO Half Panel :

تولیدکننده:

شرکت HID آمریکا

برند و کد محصول:

FARGO 45014 شامل Cleaning Roller

تعداد چاپ:

با این ریبون قادر خواهید بود تا 350 عدد کارت را بصورت یکرو چاپ کنید.

ریبون رنگی فارگو YMCKO Half Panel در کارت پرینترهای ذیل قابل استفاده است:

DTC 1000

DTC 1250e

نقد و بررسی مشتریان


حامد کلامی 1397-08-02
چاپ رنگی
 • سلام
  من قبلا برای چاپ بخش رنگی روی کارت هام از ریبون فارگو YMCKO استفاده میکردم ولی با راهنمایی مشاوراتون من با ریبون رنگیYMCKO Half Panel اشنا شدم و طبق حرفتون بازده ای بیشتری گرفتم ممنونم

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.
   مسیر: > > > ریبون Fargo 45014 YMCKO Half Panel