کارت پرینتر Fargo HDP 5000- Single Side مشاهده عکس بزرگتر

پرینتر کارت فارگو Fargo HDP 5000

جدید

Give a Name

جدیدترین نسل از چاپگرهای چندکاره

- ساده و البته مقرون به صرفه جهت چاپ کارت با کیفیت بالا

- پرینتر کارت با قیمت مناسب

- کارت پرینتر یکرو

چاپ کارت شناسایی با کیفیت بالا

- دارای گارانتی یکساله شرکت داتکو

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

مزایای خرید کارت پرینتر فارگو Fargo HDP 5000

با کارت پرینتر فارگو Fargo HDP 5000و چاپ HD همه چیز بهتر به نظر می‌رسد:

با دستگاه چاپگر فارگو HDP5000، رنگ‌ها به صورت طبیعی و با طراوت و عکس ها با کیفیت بالا چاپ می‌شوند. کارت شناسایی چاپ شده با کارت پرینتر 5000، بیشتر از اینکه از حریم سازمان حفاظت کنند، بیانگر غرور و افتخار سازمان هستند. چاپگر کارت فارگو 5000 بهترین کارت پرینتر برای چاپ کارت شناسایی با بالاترین کیفیت است. کارت پرینتر با تکنولوژی چاپ غیرمستقیم، کارت پرینتری ایده آل برای چاپ کارت پی وی سی با بهترین کیفیت است. توسط چاپ معکوس تصویر و انتقال آن به فیلم شفاف و سپس پرس حرارتی فیلم با سطح کارت، تصویری با کیفیت بسیار بالا تولید می شود که جلای کارت PVC و همچنین صاف و براق بودن آن بیشتر از یک کارت شناسایی یا کارت پرسنلی معمولی است. چاپ بر روی فیلم به جای چاپ مستقیم بر روی کارت، باعث جلوگیری از ایجاد سطح ناصاف و نامساعد کارت PVC می‌شود و علاوه بر آن حاشیه‌ی سفید دور کارت پی وی سی باقی نمی‌گذارد. فارگو HDP5000 امکان چاپ به طور لب به لب دور چیپ‌های کارت هوشمند را نیز فراهم کرده است.

کارت پرینتر فارگو Fargo HDP 5000 و تصاویر با کیفیت بالا و قیمت ارزان:

با دستگاه چاپ FARGO HDP5000 و با توجه به قیمت کارت پرینتر و قیمت ریبون فارگو و مواد مصرفی آن، خرید پرینتر کارت فارگو 5000 و چاپ کارت پی وی سی PVC با این روش بسیار بصرفه و ارزان است.چاپ HDP  یکی از پیشرفته ترین روش‌های چاپ کارت پی وی سی در حال حاضر است.با فارگوHDP5000 ، کارت پی وی سی هایی مثل کارت شناسایی، کارت پرسنلی، کارت تخفیف، کارت هدیه، کارت باشگاه مشتریان، کارت گارانتی و غیره، با کیفیت بالاتر نسبت به سایر روش های موجود چاپ می شود. هیچ چاپگر دیگری با چنین کیفیت و قیمتی قادر به چاپ کارت پی وی سی با کیفیت مشابه نیست. کارت پی وی سی چاپ شده با این پرینتر کارت، کاملا باب طبع مدیران سازمانی و هیأت مدیره است.

پرینتر کارت FARGO HDP5000 و چاپ تصاویری با کیفیت بالا:

FARGO HDP5000  به صورت استثنایی دارای کمترین زمان از کار افتادگی (استراحت) است. هد این پرینتر هیچ‌گاه با سطح کارت برخورد ندارد و هیچ‌گاه در حین فرآیند چاپ آسیب نمی‌بیند؛ در نتیجه، کارت پرینتر با تکنولوژی چاپ غیرمستقیم، طول عمر بیشتری نسبت به سایر کارت پرینترها دارد. چاپ کارت پی وی سی با انواع کارت پرینتر فارگو HDP با دوام تر و امنیتی تر از کارت پی وی سی هایی است که با سایر کارت پرینترها چاپ می‌شوند. با قرار گرفتن لایه ای از فیلم HDP بین تصویر چاپ شده و عوامل خارجی، ساییدگی و رنگ پریدگی کارت به حداقل می رسد.

پیشرفت و تحول در کارت پرینتر HDP 5000Fargo:

شرکت فارگو، کارت پرینتر HDP را در سال 1999 معرفی کرد و خیلی زود به باکیفیت ترین کارت پرینتر تبدیل شد. فارگو HDP5000 مقرون به صرفه ترین نوع دستگاه HDP تا به امروز بوده است. کارت پرینتر 5000 با سرعت و کابرد حرفه ای خود و با تکنولوژی پیشرفته ای که در تمام سطوح آن به کار رفته است به حداقل میزان آموزش نیاز دارد. کارت، ریبون و فیلم به سادگی و در یک چشم به هم زدن داخل چاپگر قرار می‌گیرند؛ به علاوه، کیفیت بالای مواد مصرفی اورجینال این کارت پرینتر، کارت پی وی سی ای گیراتر و جذاب تر با صرف هزینه های پایین تر را در کمترین زمان ممکن به دست مشتری می رساند. 

نقد و بررسی مشتریان


Maryam ashrafi 1397-07-30
چاپ کارت پرسنلی
 • برای شرکت ما که پرسنل زیادی دارد، چاپ فوری و سریع کارت پرسنلی اهمیت داشت. این پرینتر نه تنها خیلی سریع است بلکه کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد. این نکته که توانستیم مواد مصرفی و کارت خام مناسب این کارت پرینتر را هم از داتکو تهیه کنیم کمک زیادی کرد، چرا که پیدا کردن ریبون و فیلم اوریجینال فارگو در بازار کار سختی است.
  از طرف دیگر کارشناسان داتکو به ما اطمینان خاطر دادند که برای خدمات تعمیر و پشتیبانی پس از فروش نیز می‌توانیم به داتکو اعتماد کنیم.


   فرزانه حیدری 1397-07-30
   چاپ فوری کارت پرسنلی با چاپگر HDP5000
  • برای شرکت ما چاپ فوری کارت پرسنلی اهمیت بسیار زیادی دارد.
   بزرگترین مزیت کارت پرینتر HDP5000 به نظر من چاپ سریع و با کیفیت آن است. علاوه بر آن، کارت پرینترهای فارگو به صورت کلی کیفیت چاپ بسیار خوبی دارند و هنگام استفاده از این محصول از این بابت نگرانی نداشتیم.
   ما مواد مصرفی این دستگاه رو هم از همین مجموعه تهیه کردیم و بسیار راضی بودیم.

     نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

     برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.
    مسیر: > > > > پرینتر کارت فارگو Fargo HDP 5000